Home About Us Gallery Login Site Map Contact Us
   
 


نحوه خرید از وبسایت پارس اسکناس

نحوه خرید از وبسایت پارس اسکناس:

نحوه خرید کالا از سایت پارس اسکناس به این صورت است که پس از انتخاب آیتم های مورد نظر توسط خریدار و اطلاع از قیمت آن,مبلغ اسکناس توسط خریدار به حساب وبسایت در ایران ویا خارج از کشور واریز و پس از آن آیتم یا آیتم های مورد نظر توسط مدیریت وبسایت به وسیله سرویسهای معتبر پستی و با بهترین و ایمن ترین بسته بندی به آدرس مشتری ارسال می گردد.

شرایط برگشت کالا:

چنانچه کالای ارسال شده به هردلیل مورد پسند مشتری قرار نگیرد مشتری موظف است که حداکثر تا پایان همان روز دریافت کالا که سرویس پستی در وبسایت خود ثبت نموده به وسیله تماس با مدیریت وبسایت این موضوع را اطلاع دهد و تا 24 ساعت اسکناس یا تمبر و یا دیگر کالای خریداری شده را برگشت نماید. در این صورت وبسایت موظف گردیده وجه پرداختی  را دقیقا به حساب خریدار بازپرداخت نموده و یا نسبت به تعویض آن اقدام نماید. شایان ذکر است که با توجه به عملکرد شفاف و صحیح وبسایت تابحال با چنین موردی برخورد ننموده ایم.

تصاویر اسکناسها:

دروبسایت پارس اسکناس تصاویر ارایه شده از آیتمهای مختلف به خصوص آیتمهای مهم،دقیقا تصویر آیتم موجود برای فروش میباشد و در مورد اسکناسها دقیق همان شماره سریال تصویر میباشد.

تصاویر با استفاده از اسکنرهای با کیفیت و با عمق تصویر بالا و با فرمتJPEGو بدون تغییر تهیه شده تا کیفیت آیتم را دقیقا همان که هست به بیننده نشان دهد.

 

کیفیت اسکناسها:

دروبسایت پارس اسکناس سعی شده کیفیت دقیق اسکناسها و یا تمبر ویا دیگر کالاها بیان شود و از هیچ اشکالی چشم پوشی نگردیده است.

ما با توجه به تخصص خود در زمینه اسکناس و تمبرهای ایران با بیشترین سخت گیری کیفیت ها را بررسی کرده و آن را در جزئیات هر آیتم اعلام نموده ایم تا خریدار همیشه از خرید خود راضی باشند. ضمن اینکه کیفیت اسکناسها و تصاویر مربوط به هر آیتم بسیار بالا بوده و خود گویای کیفیت واقعی آیتم ارئه شده می باشد.

آیتم های ارائه شده در وبسایت:

شما دقیقا همان کالایی را دریافت می نمایید که تصویر آن در وبسایت موجود است. مثلا در مورد اسکناسها شماره سریال اسکناسهای ارائه شده برای فروش دقیقا مطابق شماره سریال اسکناسی است که در تصویر آن در سایت موجود است و دقیقا همان اسکناس برای خریدار ارسال می گردد.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

Email:Info@ParsEskenas.com

Tel:09133197880


Banknote اسکناس -
اسکناسهای قاجار
اسکناسهای رضا شاه پهلوی
اسکناسهای محمدرضا شاه
اسکناسهای سورشارژ
اسکناسهای جمهوری اسلامی
اسکناسهای خارجی

Stamp تمبر-
تمبرهای قاجار
تمبرهای رضاشاه
تمبرهای محمدرضا شاه
تمبرهای جمهوری اسلامی

Medal مدال -
مدالهای پهلوی

Coin سکه -

Cover پاکت -
پاکتهای قاجار
پاکتهای پهلوی
پاکت مهر روز

Miniature مینیاتور و نقاشی -

Archive آرشیو -

Essays
Advertisement

Search :